15 червня 2015 р.

Мандрівка Україною_ Частина 8. Заліщики

Друзям з Блогеру скажу по секреті, що не встигаю описувати свої подорожі. Катастрофічно не встигаю!
Тому, вольовим рішенням відправляю весь травневий цикл "Мандрівка Україною_..." в липневі публікації минулого року (де їм і належить бути).
Декілька днів ще повисить новий пост, а далі з цім циклом можна буде завжди ознайомитись, якщо кликнути на відповідну картинку на лівий панелі.
Описую останній день тієї подорожі. 
З Коломиї ми попрямували на Чернівці - це вже майже поворот додому (див. мапу).
День був сонячним та дуже гарним для світлин. Ми не стримувались -)А ось те, заради чого ми звернули з траси - види на село Заліщики.В полюванні за цими вибуховими краєвидами головне, не промахнутись - В СЕЛО ЇХАТИ НЕ ТРЕБА!Треба звернути перед постом дорожнього патруля у в'їзду в Заліщики направо - на село Хрещатик. Ага, є й таке село. Проїхати сільською розбитою "дорогою" вгору, трохи петляючі...  


В самому Хрещатику треба спіймати якогось хлопа на велику =) і спитати його про такій собі щовб (ага, звучить, як пароль)).
Мешканці тільки так й називають те місце, з якого - ось це "Ах!"
Насправді, щовб - це слово зі словника, означає круту скелю гори, стрімку скелю (мовою Стуса... а ви що подумали?))


Сиділи, милувались дивовижними краєвидами, рахували церкви по маківкам, розглядали селище, що так несподівано гарно розкинулось перед нашими очима. 


 

Випадково побачили у самого берега камінь з намальованим тризубом (а ви побачили?)Останній запис про цикл "Мандрівка Україною" 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Зараз на сайті:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...