Окрім того, що вже написала в попередньому пості, можна ще годувати пташок!
Ось дивиться, атакують та проганяють горобців:
Відвоювали...
Міцно хапаються за цвяхи, коли дзьобають, інколи аж витягують їх з деревини:
Гм, вважаєте, для цього багато часу не тра? Як би ж то!
Наші жирні відгодовані балувані бандерівські синички їдять багато і різноманітно - ну, ми ж їх постійно пестимо і плекаємо як хунтівських символів =)
У нас для цього навіть всі пристосування є:
- годівничка
- дротові гаки
- дерев'яна дошка
- молоток і цвяхи
Ну й, корм потрібен, авжеж! Різний і якомога більше! ;)
Отже, демонструю як ми вигодовуємо наших патріотичних птахів =)
Справжні ласощі для них - волоські горіхи!
Чесно кажучи, це для мене виявилось справжньою несподіванкою!
Синички дзьобають хлібні крихти, зерна.
Більш охоче клюють-рвуть сало...
... але, коли є горіхи, вони навіть на годівничку не дивляться.
Година-дві і вся оця дошка - в пустих шкарлупках!
Іноді птахи влаштовують справжні баталії біля тих горіхів!
Ось дивиться, атакують та проганяють горобців:
Відвоювали...
Міцно хапаються за цвяхи, коли дзьобають, інколи аж витягують їх з деревини:
Якщо серйозно, то знаю про екосистему, злих орнітологів, природні умови для тварин-птахів, природну регуляцію їх популяцій, бла-бла-бла... але, так цікаво спостерігати за кумедними пташками крізь склопакет на кухні =)
А ви годуєте птахів взимку?
Класні фото! Ми годуємо салом та хлібом (була пропозиція ще горічлочки налити)), про горіхи також не знала, треба спробувати!
ВідповістиВидалитиПриродні умови - це звісно слушно та логічно, але голуби, що окупують міські смітники - то не зовсім природня пара, як на мене, і ніхто тим не переймається. Комах вистачить влітку усім, тим більше, що не бачу засилля годівничок ані у Києві, ані в себе (приватний сектор міста).
О, я теж не знала, що синички так люблять горіхи. Завтра і нашим дамо поласувати:)
ВідповістиВидалитиМи також колись підгодовували синичок на балконі. А потім на даху сусідньго будинку поселилися, чи може хтось поселив, соколи (це не центр міста, окраїна, але тоже дивно) і почали полювати за синичками. Ми на восьмому поверсі і вони прямо, як ждуть коли синички прилетять їсти і нападають. Після побаченого я перстала вішати кормушку, нехай шукають десь нижче їжу. Тепер в село вожу крупу, крихти хліба, горіхи і сало, навішала кормушок. Спочатку не прилітали, може що тепла зима була і їжі вистачало, а це в суботу поїхала , а там садок гуде - позліталися і синички, і снігурі, і сойки.
ВідповістиВидалитиГарні світлини в пташок! Горішки-на-цвяху - нове блюдо в їдальні))
ВідповістиВидалитиВ нас годівничка вже багато років. Син був років 6, сам намалював проект з розмірами. Разом з татом збудував. Кожної зими причеплюємо на грушу біля дому. Самі снідаємо - та пташки разом з нами. Насіння соняшникове синицям, крихти з хліба - горобцям. Сало, зрозуміло, теж окремо вішаємо. Але сусідский кіт іноді його зїдає)) Як він по гілочкам тоненьким шкребеться - не знаю.
Горіхи теж є в меню. Восені, коли збираємо, то ті, що побилися, складаю окремо. Ну якось на їжу людям не хочу використовувати. Проте давлю їх та залишаю птахам просто землі. Що там день - за годину лише шкарлупки!
СУПЕР!
ВідповістиВидалити